9 Mart 2013 Cumartesi

Evim Şahane Programı Başvuru Ücretsizmi Nasıl Başvuru Yaparım.


Kanal D'nin popiler dekorasyon programı olan evim şahane programına başvurduğunuzda ,  öncelikle başvurunuz onay verilir ise Mimar Selim Yuhay ve ekibi evinizi ziyaret etmek üzere yolu çıkıyor ve evinize geliyorlar .  Evinizdeki gerek olan önizleme ve planlama yapılıp bir bütçe oluşturuluyor .  Bu plana göre çıkan bütçeyi tamamiyle Kanal D ekibi karşılıyor .  Ek Olarak size ayrılan bütçe ile alışverişinizi yarışma süresince yapıyorsunuz.

Evim Şahane Programı Başvuru Formu

Evim Şahane ,  katılmak amaçlı ev sahiplerini bekliyor .  Programa katılmak amaçlı yapmanız gereken yazının devamında bulabileceğiniz başvuru formundan başvurunuzu yapıp göndermek .  Başvuru amaçlı dışarıdan binanızın fotoğrafını ,  dekore edilecek odanızın fotoğrafını gönderiyorsunuz .  Ek Olarak diğer bilgileri de doldurduktan hemen sonra başvuruyu tamamlıyorsunuz .  Eğer uygun görülürse sizi arıyorlar ve evinizi kontrole geliyorlar ,  sonrasını biliyorsunuz.

Evim Şahane Başvuru Formu Doldur

Yarışmaya katılım ücretsizdir.

1 yorum:

  1. Thanks for posting this.http://essay-writings-services.com I wish it was able to be translated, but for some reason Google toolbar isn't working. I copy pasted it into another application and read the post.

    YanıtlaSil