9 Kasım 2012 Cuma

Dış mekanda mobilya seçimi

Evinizin konforunu bahçenize,evinize,balkonunuza taşıyın
Havalarda ısındı,evimizden dışarı çıkma zamanı geldi.Bahçelerimiz, evimizin bir uzantısıdır.Şık,rahat,pratik mobilya seçimiyle evinizdeki konforu bahçenize taşıyabilirsiniz.
Dış mekan mobilyalarında farklı malzemelerden ürünler karşımıza çıkıyor. Rattan,teak,bambu,plastik,alüminyum,demir,çelik gibi metaller,kimi zaman da bu metallerle kombinlenen tekstiller,bahçemize,terasımıza hava katıyor. 
Bahçe mobilyası seçimi
seçimi yapılırken;bakımı,dayanıklılığı,temizliği göz önünde bulundurulmalıdır.Bakınız:Dış mekan için bahçe 
Rattan -hasır mobilyalar:Rattan,farklı tarz örgüleriyle şık,esnek,dayanıklı ve çevre dostu doğal bir malzemedir.Aşırı sıcak ve soğuk mobilyaya zarar vermez.Su ve rutubetten korumak gerekir.Aşırı rutubet küf yapabilir.
Rattan görünümlü plastik mobilyalar:Rattan örgüsüne benzer,dış mekanlar için plastik malzemeden tasarlanmış mobilyalardır.Suya,soğuk ve sıcağa dayanıklı,ekstra bir bakım gerektirmeyen mobilyalardır.Temizliği ve bakımı çok kolaydır.Yıkanabilen ve hafifliği sayesinde kolayca taşınabilen bu mobilyalar her türlü hava koşuluna dayanıklı yapısıyla bahçenizin,terasınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.
Dış mekanda mobilya seçimi
Dış mekanda mobilya seçimi
Tik(teak) mobilyalar,Tik,her türlü hava koşuluna dayanıklı,değerli bir ağaç türüdür.Tik yaşayan bir ağaçtır.Tik mobilyalara bakım yağı uygulayarak,uzun süre rengini koruyabilirsiniz.Uzun yıllar boyunca özel bir bakım gerektirmeyen tik ürünlerinin temizliği de kolaydır.Kış boyunca bu mobilyaları dışarı da bırakabilirsiniz.
Dış mekanda mobilya seçimiDış mekanda mobilya seçimi
Alüminyum bahçe mobilyaları..hafif yapısı,her türlü hava koşullarına dayanıklı olması sebebiyle bahçe mobilyaları arasında tercih edilen metal  mobilyalardır.Paslanmaya karşı dayanıklıdır.Alüminyum;rattan,tik,tekstil bileşiminden de şık mobilyalar karşımıza çıkıyor.
Dış mekanda mobilya seçimiDış mekanda mobilya seçimi
Plastik bahçe mobilyaları.Çağdaş tasarımlarla ve renklerle karşımıza çıkan plastik mobilyalar,kolay temizlenebilir özellikleri ve hafiflikleriyle dış mekanlarda tercih ediliyor.
Dış mekanda mobilya seçimi
Dış mekanda mobilya seçimi
modern bahçe mobilyası
Ferjorje mobilyalar:Bahçenize romantik bir hava katmak istiyorsanız,uzun yıllar dayanıklı yapısıyla ferforje mobilyalar iyi bir tercih olacaktır.
Dış mekanda mobilya seçimi
Dış mekanda mobilya seçimi

1 yorum:

  1. As for me, i don't appreciate that .They have to change their opinion about whom to f*ck, cuz that's rea'lly delirious. trustwebsitehostingreviews.com/Even an essay writer proved my words.

    YanıtlaSil